Wyszukaj agencję

Wykaz agencji

Agencja Medicus - Gdańsk - Sopot - Podhale

Agencja Medicus powstała dla seniorów i dla ludzi z pasją aby świadczyć profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie opieki senioralnej oraz opieki nad osobami chorymi i niepełnosprawnymi. Specjalizuje się w opiece poszpitalnej i długoterminowej.
Agencja świadczy swoje usługi w Gdańsku, Sopocie oraz ma swój oddział na Podhalu. Współpracuje z: neurologiem, psychiatrą, ortopedą, chirurgiem.
Zatrudnia profesjonalne opiekunki medyczne, pielęgniarki i rehabilitantów.

Więcej informacji jak również opinie o firmie na stronie: www.opiekunkimedyczne.info
Kontakt:
tel. 503 650 903
e-mail: medicus.opieka@gmail.com

Oferty pracy

Dom Seniora i Centrum Rehabilitacji Goldental - Przyjaźń k. Gdańska

Dom Seniora i Centrum Rehabilitacji Goldental jest nowoczesnym i komfortowo wyposażonym domem opieki, położonym 16 km od Gdańska w malowniczej miejscowości Przyjaźń na Kaszubach.
Dom Seniora jest miejscem otwartym dla gości, przyjaciół i rodzin mieszkańców. Każdy, kto wyrazi chęć uczestnictwa, może towarzyszyć w różnych aktywnościach swoich bliskich.
Organizując swoją działalność skupia uwagę na człowieku i jego potrzebach. Zapewnia rodzinną atmosferę, komfort oraz bezpieczeństwo.
Priorytetem Goldental  jest aktywizowanie mieszkańców. Pełen energii i uśmiechu zespół terapeutów i rehabilitantów pomaga podopiecznym odzyskać najbardziej odległe i zapominane aktywności, którymi cieszyli się kilka lat wcześniej.
Dom Seniora oferuje szereg działań, włączających seniorów w codzienne życie Domu, co pozytywnie wpływa na ich odnalezienie się w nowej przestrzeni.

Centrum rehabilitacji znajduje się w części usługowej Domu Seniora Goldental. Jego misją jest świadczenie specjalistycznych usług rehabilitacyjnych przez wykwalifikowany personel medyczny, przy użyciu nowoczesnego sprzętu w zgodzie z wysokimi i dostępnymi w danej chwili standardami.
Dom Seniora i Centrum Rehabilitacji Goldental jest ukierunkowany na działania korzystne dla zdrowia pacjenta mające na celu szybko i skutecznie przywracać sprawność, poprzez fachową i rzetelną rehabilitację oraz udzielanie wsparcia na każdym etapie procesu leczenia.

Więcej szczegółów na stronie: www.goldental.pl

Manus Centrum Opieki 24 - Lublin

Manus Centrum Opieki 24 to zespół wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w opiece nad ludźmi starszymi i chorymi, ale też pasjonatami, którzy postanowili odczarować rzeczywistość wiedząc, że jest to możliwe. Troska o ludzi starszych, ich zdrowie i bezpieczeństwo to misja Manus Centrum Opieki 24 i cel działania.
Manus Centrum Opieki 24 zapewnia wszechstronną opiekę w domowym zaciszu, bo „Starych drzew się nie przesadza”.
Podmiot świadczy opiekę:
-  Osobom po hospitalizacji, wymagającym opieki długoterminowej lub czasowej
-  Chorym leżącym, których stan zdrowia unieruchomił krótko lub długoterminowo w łóżku
-  Osobom niepełnosprawnym w różnym wieku
-  Seniorom, którym z racji wieku potrzebne jest dyskretne, okresowe wsparcie lub długoterminowa opieka
-  Osobom starszym i samotnym, potrzebującym towarzystwa, rozmowy.
Manus Centrum Opieki 24 zaskoczy Państwa nie tylko ceną swoich usług ale i ich poziomem.
Więcej szczegółów na stronie: www.centrumopieki24.eu

Kontakt:
tel. 533 996 682
biuro@centrumopieki24.eu

Medvita24

Miejsce pracy: Ustanów / okolice Zalesia Górnego
Region: mazowieckie

 Opis stanowiska:

                                                                                                      - wykształcenie kierunkowe o specjalności opiekuna medycznego
                                                                                                      - wykonywanie zadań pielęgnacyjno – opiekuńczych
                                                                                                      - wsparcie w utrzymaniu aktywności ruchowej
                                                                                                      - dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców placówki                                                                                              -

                                                                                                     Oferujemy:

                                                                                                     - zatrudnienie na podstawie umowę zlecenia
                                                                                                     - pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
                                                                                                     - pracę w komfortowych warunkach z możliwością stałego podnoszenia kwalifikacji

                                                                                                      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na info@medvita24.pl lub tel. 784-940-107

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

 "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji Medvita24 Sp. z o. o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Medvita24 Sp. z o.o

PROMEDICA 24

Promedica24 to lider wśród firm oferujących pracę dla opiekunek i opiekunów osób starszych na terenie Unii Europejskiej.
Już ponad 28 500 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z agencją współpracę w Polsce i za granicą.
Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście oraz kompleksowość.
Promedica24 poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt na terenie Polski, Niemiec i Anglii.
Więcej szczegółów na stronie: www.promedica24.com.pl
Kontakt z Centralą w Warszawie:
tel. 22 44 87 222 lub 22 250 55 00
e-mail: praca@promedica24.pl lub

ProsNEA - Kielce i powiat

ProsNEA to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą spędzić życia w domu opieki, a potrzebują pomocy w życiu codziennym.
Misją firmy jest otoczenie pacjenta opieką, ciepłem i zrozumieniem, tak aby on i jego rodzina zyskała wsparcie i odpowiednią pomoc.
Działalność firmy ProsNEA polega na organizowaniu opieki medycznej: lekarskiej, pielęgniarskiej, opiekuńczej, psychologicznej i rehabilitacyjnej w domu podopiecznego. Jak również na pomocy osobom starszym, niepełnosprawnym w codziennym życiu.
Firma zapewnia całodobowe świadczenia zdrowotne, polegające na opiece i poprawie stanu zdrowia i komfortu życia swoich podopiecznych.
Więcej szegółów znajdziecie Państwo na stronie: www.prosnea.pl
Kontakt:
tel. 795 776 818
e-mail: biuro@prosnea.pl

RenRom Domowa Opieka Geriatryczna - Wejherowo

Firma RenRom jest pierwszą prywatną firmą opiekuńczą na terenie Powiatu Wejherowskiego działającą od 01.02.2010 na rynku usług opiekuńczo-pielęgnacyjnych.
Oferuje profesjonalną opiekę dla osób starszych i przewlekle chorych w miejscu ich zamieszkania oraz pomoc rodzinom nimi się opiekującymi.
Więcej szegółów na stronie: www.renrom.eu

Kontakt:
tel. 695 775 945 lub 665 480 163
e-mail: renrom.opieka@gmail.com

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o.

Szpitale Pomorskie Sp. z o.o. w lokalizacji: ul. Smoluchowskiego 18, 80-214 Gdańsk (dawniej Pomorskie centrum Chorób Zakaźnych i Gruźlicy Sp. z o.o.), poszukują kandydatki/ kandydata na stanowisko

OPIEKUNA MEDYCZNEGO, który zapewni profesjonalną opiekę, zgodnie z posiadanymi kompetencjami oraz zapewni bezpieczeństwo powierzonym pacjentom.
Oferujemy umowę o pracę oraz pracę na etat. Sprawdź szczegóły w ofertach pracy↓

Partnerzy