Czy wiesz, że?

Ziołolecznictwo nadzieją geriatrii

Ziołolecznictwo, czyli fitoterapia to praktyczne wykorzystanie wiedzy o roślinach leczniczych i sposobach leczenia środkami ziołowymi, które mogą zastąpić wiele środków chemicznych. Współczesne badania potwierdziły skuteczność ziół. 


BIODANZA: „bios” & „danza”

Agnieszka Sut nauczycielka Biodanzy Systemu Rolando Toro, twierdzi, że biodanza jest najlepszym systemem, który daje spektakularne efekty w samorozwoju, prawdziwym odzyskaniu i pogłębieniu kontaktu z samym sobą, z osobami dookoła nas i otaczającym nas światem.

Pasja rozpala!

Akademia Praktyka jest przestrzenią, gdzie zainteresowani mogą spotkać wykładowców praktyków z pasją! Chcemy w naszej akademii łamać schemat tradycyjnego modelu kształcenia pielęgniarek, położnych, opiekunów i sanitariuszy. To miejsce pozwalające na ciągłe podnoszenie swoich kompetencji. 


Pomysł piękny i prosty!

Zjedz obiad z seniorem, to wspaniała inicjatywa portalu Sadyba24, która ma na celu wyciągnięcie osoby strasze z domu i spędzenie z nimi trochę czasu, w trakcie wspólnego posiłku. Ale także rozbicie samotności i monotonii życia seniorów, a jednocześnie włączenie ich w życie lokalnej społeczności.

Polityka senioralna

Fundacja ZaCzyn działająca na rzecz realizacji ambitnych projektów obywatelskich z udziałem osób 60+, oraz Fundacja Dialogu Społecznego wydają jedyne w Polsce pismo eksperckie "Polityka Senioralna", które poświęcone jest społecznym wyzwaniom na rzecz rosnącej populacji osób starszych.

Partnerzy